Statické internetové stránky

01. 07. 2014  / 

Statické internetové stránky jsou jednoduché www stránky vytvořené na míru a umístěné na internet za účelem základní prezentace firmy. Jsou určeny především pro zákazníky, kteří s internetem začínají a nemají potřebu se stránkami často pracovat. Mezi jejich hlavní výhodu patří především cenová dostupnost, kdy základní statickou prezentaci je možné pořídit již od několika tisíc korun.

Nevýhodou je především nemožnost uživatelské správy obsahu stránek. Jakoukoli změnu na stránkách pak provádí programátor a celková cena stránek může pak několikanásobně vzrůst. Proto je potřeba rozhodování mezi statickými stránkami nebo redakčním systémem věnovat pozornost.

Ikdyž je tvorba statických internetových stránek často podceňována, není na místě nechat jejich tvorbu na amatérech nebo se pokoušet o vytvoření statických stránek pomocí různých pochybných programů nebo utilit. Pokud jsou statické internetové stránky vytvořeny správně, můžete díky nim docílit překvapivých výsledků. Důležité je, aby programový kód statických internetových stránek byl naprogramován v souladu s definicemi webových standardů pro technologie HTML a CSS. Výhodou použití technologií HTML a CSS je především striktní oddělení obsahu stránek od grafického vzhledu stránek - webdesignu. Grafika je oddělena od webových stránek z důvodu rychlejšího načítání stránek, grafiku je možno v budoucnu měnit bez nutnosti změny obsahu internetové aplikace. Tímto technickým řešením dosahujeme také výrazně vyšší rychlostí při načítání www stránek a uživatelsky příjemnějšího vykreslování stránek při načítání.

Pokud bude zdrojový kód vašich www stránek validní a sémanticky korektní, budou vaše stránky také mnohem lépe indexovatelné vyhledávacími roboty pro fulltextové vyhledávání viz. SEO optimalizace. Důležité je také korektně zpracovat titulky stránek, url adresy včetně klíčových slov (tzv. url rewriting), nadpisy stránek, meta titulky, meta popisky, klíčová slova, odkazy a také obsah stránek.

 

 

Proč vybrat právě nás?

Protože tvoříme věci, které fungují

Protože máme cit pro originální grafiku

A protože pro vás uděláme první poslední

Zaujala vás naše nabídka? Napište nám!

Co říkají naši zákazníci

S grafickou speciálkou jsme spolupracovali při otevírání naší první pobočky v Ostravě, kdy nám pomáhali při realizaci interiéru kavárny. Vše zvládli na výbornou v krátkém termínu, špičkové kvalitě a do realizace vnesli vlastní invenci a nápady. Můžu je vřele doporučit.
 

Erik Zlámal / Regional Director

Slide 1

Grafická speciálka je spolehlivým a flexibilním partnerem při realizaci projektů jakékoliv velikosti. Mohu se na ně obrátit s požadavkem na realizaci reklamních tiskovin či dárkových předmětů, přičemž vždy přijdou s něčím novým a netradičním při dodržení vysoké kvality výstupů. Jsou také schopni představit komplexní řešení v oblasti online komunikace (web, SEO, PPC) s využitím těch nejmodernějších trendů.

Jan Tic Marketing Communication Manager

Slide 2

Naše spolupráce s grafickou speciálkou začala před více než 10ti lety redesignem obalů likvidátoru pachu ALP. S prací jsme byli nadmíru spokojeni a základ designu používáme s drobnými úpravami úspěsně dodnes. Postupně se naše spolupráce rozšířila na redesign logotypu a firemní identity, internetové stránky, letáky, katalogy a kreativu, při tvorbě reklamních kampaní. Rád bych také vyzdvihl osobní přístup a vysokou odbornost p. Dvořáka.

David Rašmadžian jednatel společnosti ALP ECOLOGY

Slide 3

  Nestali jsme se odborníky přes noc

  21+

  let zkušeností
  a každodenní praxe v oboru

  1021+

  klientů s námi spolupracovalo
  opětovně nebo nás doporučilo

  12 021+

  úspěšně zrealizovaných
  a předaných projektů

  212 021+

  vyřízených telefonátů a e-mailů
  ke spokojenosti zákazníků

   

   

  ERA
  T-Mobile
  Vodafone
  Kofola
  Česká obchodní inspekce
  Česko-sloveská obchodní banka
  DHL
  Mipl
  Ostravské vodárny a kanalizace a.s.
  Železárny a Drátovny Bohumín
  Poštovní Spořitelna
  Fajn zmzlina
  Okin Facility
  Hlavní město Praha
  Ostrava
  Viega
  Makro
  Moravskoslezský kraj
  OSBAU
  Diamant
  Vitkovická střední průmyslová škola a gymnázium
  Metrostav
  Sareza
  Kavis
  Zlatá Studňa
  Huawei
  Blue Style
  ALP ecology
  Schindler
  Abena
  GreenGas
  Isolda
  Talkey
  ČEZ Energo
  Hellors
  Spice box
  NetDirect
  Holver
  MSIC
  ClineX
  Fin-stal
  OCHI Inženýring
  RAMA Moravia
  Betochem
  GP Servis
  Volejte, pište
  603 818 636