Web

Weby neděláme v garáži,
ale se zkušenými profíky

Nedělejte si web na koleně od studenta za pár tisíc. To, co zprvu ušetříte,
pak několikrát přeplatíte. Dobrý web nevznikne jen tak.

V týmu specialistů si vyjasníme cíle nového webu, vytvoříme grafický návrh,
webdesign i redakční systém.
Po spuštění zajistíme správu i servis.

 

Mohlo by vás zajímat

Analýza webu - návrh struktury a funkčnosti stránek

Na první schůzce s klientem se nejdříve obeznámíme se současným stavem jeho internetových stránek, provedeme prvotní zběžnou analýzu a doporučíme, co je možné s internetovými stránkami dělat. Na základě požadavků a představ klienta a po následné konzultaci zpracujeme návrh struktury a členění www stránek. Dále připravíme návrh funkčnosti stránek. Po schválení informační architektury a funkčnosti webu přistoupíme k vytvoření návrhu webdesignu.

Webdesign – grafický vzhled internetových stránek. Proč je důležitý?

Grafický vzhled vašich internetových stránek je jedním ze základních pilířů úspěchu při prezentaci vaší společnosti nebo osoby na internetu. Přitažlivé a elegantní grafické zpracování internetové prezentace zvýší a umocní prestiž vaší společnosti v očích návštěvníků. Pokud se vaše společnost prezentuje neprofesionálním grafickým designem, můžete si být jistí, že vaše www prezentace potencionální zákazníky spíše odradí.

Statické internetové stránky

Statické internetové stránky jsou jednoduché www stránky vytvořené na míru a umístěné na internet za účelem základní prezentace firmy. Jsou určeny především pro zákazníky, kteří s internetem začínají a nemají potřebu se stránkami často pracovat. Mezi jejich hlavní výhodu patří především cenová dostupnost, kdy základní statickou prezentaci je možné pořídit již od několika tisíc korun.

Mikrostránky

Mikrostránky jsou moderní jednoduchou formou prezentace na internetu, kdy je vše prezentováno v rámci jedné stránky. Návštěvník se pohybuje na stránkách pomocí jednoduchých navigačních prvků. Hlavní výhodou těchto stránek je možnost administrace obsahu a cenová dostupnost.

Redakční systém

Redakční systém umožňuje jednoduchou a intuitivní správu veškerého obsahu internetových stránek s maximem funkcí, potřebných pro publikování na internetu. Redakční systém je určen především zákazníkům, kteří budují své internetové stránky jako marketingový nástroj pro získávání nových kontaktů a poptávek. Hlavní výhodou redakčního systému je tvorba obsahu stránek bez závislosti na programátorech nebo reklamním studiu.

Proč vybrat právě nás?

Protože tvoříme věci, které fungují

Protože máme cit pro originální grafiku

A protože pro vás uděláme první poslední

Zaujala vás naše nabídka? Napište nám!

Co říkají naši zákazníci

S grafickou speciálkou jsme spolupracovali při otevírání naší první pobočky v Ostravě, kdy nám pomáhali při realizaci interiéru kavárny. Vše zvládli na výbornou v krátkém termínu, špičkové kvalitě a do realizace vnesli vlastní invenci a nápady. Můžu je vřele doporučit.
 

Erik Zlámal / Regional Director

Slide 1

Grafická speciálka je spolehlivým a flexibilním partnerem při realizaci projektů jakékoliv velikosti. Mohu se na ně obrátit s požadavkem na realizaci reklamních tiskovin či dárkových předmětů, přičemž vždy přijdou s něčím novým a netradičním při dodržení vysoké kvality výstupů. Jsou také schopni představit komplexní řešení v oblasti online komunikace (web, SEO, PPC) s využitím těch nejmodernějších trendů.

Jan Tic Marketing Communication Manager

Slide 2

Naše spolupráce s grafickou speciálkou začala před více než 10ti lety redesignem obalů likvidátoru pachu ALP. S prací jsme byli nadmíru spokojeni a základ designu používáme s drobnými úpravami úspěsně dodnes. Postupně se naše spolupráce rozšířila na redesign logotypu a firemní identity, internetové stránky, letáky, katalogy a kreativu, při tvorbě reklamních kampaní. Rád bych také vyzdvihl osobní přístup a vysokou odbornost p. Dvořáka.

David Rašmadžian jednatel společnosti ALP ECOLOGY

Slide 3

  Nestali jsme se odborníky přes noc

  23+

  let zkušeností
  a každodenní praxe v oboru

  1023+

  klientů s námi spolupracovalo
  opětovně nebo nás doporučilo

  13 023+

  úspěšně zrealizovaných
  a předaných projektů

  213 023+

  vyřízených telefonátů a e-mailů
  ke spokojenosti zákazníků

   

   

  ERA
  T-Mobile
  Vodafone
  Kofola
  Česká obchodní inspekce
  Česko-sloveská obchodní banka
  DHL
  Mipl
  Ostravské vodárny a kanalizace a.s.
  Železárny a Drátovny Bohumín
  Poštovní Spořitelna
  Fajn zmzlina
  Okin Facility
  Hlavní město Praha
  Ostrava
  Viega
  Makro
  Moravskoslezský kraj
  OSBAU
  Diamant
  Vitkovická střední průmyslová škola a gymnázium
  Metrostav
  Sareza
  Kavis
  Zlatá Studňa
  Huawei
  Blue Style
  ALP ecology
  Schindler
  Abena
  GreenGas
  Isolda
  Talkey
  ČEZ Energo
  Hellors
  Spice box
  NetDirect
  Holver
  MSIC
  ClineX
  Fin-stal
  OCHI Inženýring
  RAMA Moravia
  Betochem
  GP Servis
  Volejte, pište
  603 818 636